Møterom Naffen (Styrerommet)

Møterom Naffen (Styrerommet)

-

Kalendere

Fullskjerm ICAL


Dato Navn
Wed 2 Dec
kl 17:30 - 22:00
Styremøte Fotballgruppa
  Morten Takman
Sat 5 Dec
kl 12:30 - 16:00
Nybegynnerkurs Bue
  Morten Larsen
Thu 10 Dec
kl 17:00 - 20:00
Styremøte Frivilligsentralen
  Tonja M. Orderud
Sat 12 Dec
kl 12:30 - 16:00
Nybegynnerkurs Bue
  Morten Larsen
Tue 15 Dec
kl 17:00 - 20:00
Møte fotball
  Morten Takman
Sat 9 Jan 2021
kl 12:30 - 16:00
Nybegynnerkurs Bue
  Morten Larsen
Sat 16 Jan 2021
kl 12:30 - 16:00
Nybegynnerkurs Bue
  Morten Larsen
Tue 26 Jan 2021
kl 18:00 - 22:00
Styremøte Hovedlaget
  Tonja M. Orderud
Wed 27 Jan 2021
kl 18:00 - 22:00
Styremøte Fotballgruppa
  Morten Takman
Tue 2 Mar 2021
kl 18:00 - 22:00
Styremøte Hovedlaget
  Tonja M. Orderud
Wed 24 Mar 2021
kl 18:00 - 22:00
Styremøte Fotballgruppa
  Morten Takman
Wed 19 May 2021
kl 18:00 - 22:00
Styremøte Fotballgruppa
  Morten Takman
Wed 18 Aug 2021
kl 18:00 - 22:00
Styremøte Fotballgruppa
  Morten Takman
Wed 13 Oct 2021
kl 18:00 - 22:00
Styremøte Fotballgruppa
  Morten Takman
Wed 8 Dec 2021
kl 18:00 - 22:00
Styremøte Fotballgruppa
  Morten Takman
Dato Navn Beskrivelse Valg
Dato Navn Beskrivelse Valg
Sat 28 Nov
kl 12:30 - 16:00
Nybegynnerkurs Bue
$item.username   Morten Larsen
  Les mer  
Sat 21 Nov
kl 12:30 - 16:00
Nybegynnerkurs Bue
$item.username   Morten Larsen
  Les mer  
Wed 18 Nov
kl 17:30 - 21:30
Møter fotball
$item.username   Morten Takman
  Les mer  
Tue 17 Nov
kl 17:00 - 22:00
Styremøte Buegruppa
$item.username   Morten Takman
  Les mer  
Mon 16 Nov
kl 17:30 - 21:30
Møter fotball
$item.username   Morten Takman
  Les mer  
Sat 14 Nov
kl 12:30 - 16:00
Nybegynnerkurs Bue
$item.username   Morten Larsen
  Les mer  
Thu 12 Nov
kl 17:30 - 21:30
Møter fotball
$item.username   Morten Takman
  Les mer  
Wed 11 Nov
kl 17:30 - 21:30
Møter fotball
$item.username   Morten Takman
  Les mer  
Tue 10 Nov
kl 18:00 - 21:00
Styremøte Hovedlaget
$item.username   Tonja M. Orderud
  Les mer  
Mon 9 Nov
kl 17:30 - 21:30
Møter fotball
$item.username   Morten Takman
  Les mer  
Sat 7 Nov
kl 12:30 - 16:00
Nybegynnerkurs Bue
$item.username   Morten Larsen
  Les mer  
Thu 5 Nov
kl 18:00 - 21:00
Budsjettmøte buegruppa
$item.username   Morten Larsen
  Les mer  
Tue 3 Nov
kl 18:00 - 20:00
Møte QR-koder
$item.username   Tonja M. Orderud
  Les mer  
Mon 2 Nov
kl 18:00 - 20:00
Møte fotball
$item.username   Morten Takman
  Les mer  
Sat 31 Oct
kl 12:30 - 16:00
Nybegynnerkurs Bue
$item.username   Morten Larsen
  Les mer  
Thu 29 Oct
kl 18:00 - 20:00
Julelodd
$item.username   Morten Takman
  Les mer  
Wed 28 Oct
kl 16:30 - 20:00
Møter julelodd
$item.username   Morten Takman
  Les mer  
Tue 27 Oct
kl 18:00 - 21:00
Budsjettmøte fotballgruppa
$item.username   Morten Takman
  Les mer  
Tue 27 Oct
kl 17:00 - 18:00
Foreldremøte J10 Håndball
$item.username   Trond Petter Eide
  Les mer  
Mon 26 Oct
kl 20:00 - 23:00
Møte fotball
$item.username   Morten Takman
  Les mer  
Sat 24 Oct
kl 12:30 - 16:00
Nybegynnerkurs Bue
$item.username   Morten Larsen
  Les mer  
Tue 20 Oct
kl 17:30 - 20:00
Budsjettmøte fotballgruppa
$item.username   Jan Ronald Helander
  Les mer  
Fri 16 Oct
kl 14:30 - 18:00
Klubbesøk A-lisens
$item.username   Kenneth Wold
  Les mer  
Thu 15 Oct
kl 17:00 - 20:00
Møte vedr Temaplanen
$item.username   Tonja M. Orderud
  Les mer  
Tue 13 Oct
kl 18:00 - 21:00
Styremøte Hovedlaget
$item.username   Tonja M. Orderud
  Les mer  
Thu 8 Oct
kl 17:00 - 19:30
Styremøte Frivilligsentralen
$item.username   Tonja M. Orderud
  Les mer  
Wed 7 Oct
kl 17:30 - 22:00
Styremøtte Fotballgruppa
$item.username   Morten Takman
  Les mer  
Tue 6 Oct
kl 18:00 - 21:00
Styremøte Håndballgruppa
$item.username   Marlin Stub
  Les mer  
Tue 6 Oct
kl 15:00 - 18:00
Møte revisor
$item.username   Tonja M. Orderud
  Les mer  
Thu 24 Sep
kl 17:00 - 21:00
Møte vedr fyrverkeri
$item.username   Morten Larsen
  Les mer  
Tue 15 Sep
kl 18:00 - 21:00
Styremøte Hovedlaget
$item.username   Tonja M. Orderud
  Les mer  
Thu 10 Sep
kl 17:00 - 21:00
Ulike fotballmøter
$item.username   Morten Takman
  Les mer  
Wed 9 Sep
kl 17:00 - 18:30
Møte kolleksjon
$item.username   Tonja M. Orderud
  Les mer  
Mon 7 Sep
kl 17:00 - 18:30
Møte Buegruppa
$item.username   Morten SIgvartsen
  Les mer  
Thu 3 Sep
kl 18:00 - 21:00
Foreldremøte Innebandy
$item.username   Morten Larsen
  Les mer  
Wed 2 Sep
kl 18:00 - 21:00
Styremøte Innebandy
$item.username  
  Les mer  
Tue 1 Sep
kl 18:00 - 21:00
Styremøte Håndballgruppa
$item.username   Marlin Stub
  Les mer  
Tue 1 Sep
kl 16:00 - 18:00
Oppstartsmøte kiosk
$item.username   Tonja M. Orderud
  Les mer  
Tue 25 Aug
kl 17:00 - 22:00
Styremøte Buegruppa
$item.username   Morten Takman
  Les mer  
Mon 24 Aug
kl 17:00 - 22:00
Fotballmøter
$item.username   Morten Takman
  Les mer  
Wed 19 Aug
kl 17:30 - 22:00
Styremøte Fotballgruppa
$item.username   Morten Takman
  Les mer  
Tue 18 Aug
kl 18:00 - 21:00
Styremøte Hovedlaget
$item.username   Tonja M. Orderud
  Les mer  
Mon 17 Aug
kl 19:00 - 21:00
Møte A-lag Håndball Damer
$item.username   Kristin Grønlund
  Les mer  
Tue 11 Aug
kl 18:00 - 21:00
Styremøte Håndballgruppa
$item.username   Marlin Stub
  Les mer  
Tue 4 Aug
kl 17:00 - 18:00
Spillermøte G13 Fotball
$item.username   Yvonne Andreassen
  Les mer  
Mon 22 Jun
kl 18:00 - 21:00
Møte valgkomiteen LIR
$item.username   Siri Revelsby
  Les mer  
Thu 18 Jun
kl 18:00 - 21:00
Styremøte Håndballgruppa
$item.username   Marlin Stub
  Les mer  
Wed 17 Jun
kl 19:00 - 22:00
Styremøte Innebandy
$item.username   Morten Larsen
  Les mer  
Wed 10 Jun
kl 17:00 - 22:00
Styremøte Fotballgruppa
$item.username   Morten Takman
  Les mer  
Tue 9 Jun
kl 17:30 - 22:00
Styremøte Buegruppa
Møterom Naffen (Styrerommet)  
  Les mer  
Thu 4 Jun
kl 18:00 - 19:30
Møte markedsgruppa
$item.username   Tonja M. Orderud
  Les mer  
Levert av IdrettenOnline